A A AAktualnościkomentarze (7)

Bydgoskie Centrum Obsługi Biznesu otwiera nowe oddziały. W Grudziądzu zatrudni 150 osób

Pracownicy Centrum Obsługi Biznesu

Fot.: Nadesłane/COB

Pracownicy Centrum Obsługi Biznesu

Ze względu na bezrobocie Grudziądz jest przychylny inwestorom - mówi Robert Mirek, wiceprezes COB.

Bydgoskie Centrum Obsługi Biznesu, działające na regionalnym rynku od 7 lat, właśnie otwiera dwa nowe oddziały - w Gdańsku i Grudziądzu. Obydwie filie będą obsługiwać projekty telemarketingowe z różnych branż, aktualnie są to projekty finansowe i telekomunikacyjne. Lokalizacje są nieprzypadkowe.

Grudziądz i Gdańsk

- W Grudziądzu jest wysoki odsetek osób bezrobotnych. Z tego względu miasto jest bardzo przychylne nowym inwestycjom, Gdańsk natomiast jest dużym ośrodkiem akademickim, a całe Trójmiasto charakteryzuje się dużym potencjałem populacyjnym - mówi Robert Mirek, wiceprezes COB.

Oddział w Grudziądzu już jest otwarty, trwają właśnie rekrutacje. Otwarcie oddziału w Gdańsku planowane jest na początek lutego. Firma planuje dużą rekrutację w tych miejscach: - Poszukujemy osób na stanowiska telemarketerów, pracowników biurowych, trenerów i kierowników działów. W Grudziądze planujemy zatrudnić 80 osób, a docelowo do 150, w Gdańsku startujemy od 60 stanowisk, a docelowo planujemy stworzyć aż 300 - informuje  Aleksandra Jabłońska, spec. ds. rekrutacji COB.

Branża telemarketingowa jest wciąż jedną z najbardziej rozwojowych na rynku w regionie i kraju. Na jej korzyść przemawia przede wszystkim uniwersalność, firmy z praktycznie każdego sektora rynku mogą sprzedawać swoje produkty i usługi za pośrednictwem telemarketingu.

Będą otwierać nowe oddziały

Centrum Obsługi Biznesu jest jedną z prężniej rozwijających się firm telemarketingowych w naszym regionie. Początkowo zatrudniała kilkadziesiąt osób, teraz pracuje w COB ponad 200 pracowników, a siedziba z kilku pomieszczeń w kamienicy w centrum miasta zmieniła się na dwa piętra w jednym z charakterystycznych spichrzów BRE Banku nad Brdą. Ma duże plany rozwojowe również w Bydgoszczy.

- Planujemy kolejne takie działania, wszystko zależy od potencjału rynku, rozwoju obecnych struktur oraz potencjalnie zdobytych kontrahentów. Jesteśmy otwarci na współpracę z wieloma firmami z różnych lokalizacji, nowe odziały chcemy otwierać w całej Polsce - zapewnia Robert Mirek.

Osoby zainteresowane pracą w Grudziądzu mogą przesyłać dokumenty na specjalista@e-cob.pl.

Komentarze (7)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.