A A AAktualnościkomentarze (1)

Nowe sklepy w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy!

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych centrów handlowych w Bydgoszczy liczącym 100 sklepów.

Fot.: Resolution Property

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych centrów handlowych w Bydgoszczy liczącym 100 sklepów.

W Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy podpisano właśnie nowe umowy. 

Już wkrótce pojawi się nowy najemca - Mohito. Nowe długoterminowe umowy z galerią podpisali też dotychcasowi najemcy - RTV Euro AGD, Komputronik i Atlantic.

Sieć Mohito - która należy do firmy LPP marki odzieżowej skierowanej do młodych kobiet - zajmie sklep o powierzchni 280 metrów. Jego otwarcie planowane jest na jesień tego roku. 

Natomiast na mocy nowych umów, Komputronik zostanie powiększony do 70 metrów, a RTV Euro AGD będzie niezmiennie zajmowało powierzchnię 1 200 metrów.

To jeszcze nie koniec zmian w Galerii Pomorskiej

- Nadchodzące tygodnie będą również bardzo intensywne - zdradza Magdalena Kondeja, dyrektor ds. leasingu w Balmain Asset Management, firmy reprezentującej właściciela galerii. - Jesteśmy w trakcie negocjowania wielu nowych umów najmu, również tych, które dotyczą nowej części Galerii Pomorskiej.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych centrów handlowych w Bydgoszczy liczącym 100 sklepów. Przypomnijmy, na jej terenie trwają obecnie prace konstrukcyjne związane z budową multipleksu sieci Helios.

Komentarze (1)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.