A A AAktualnościkomentarze (1)

Mirosław Ślachciak: - Teraz jesteśmy Pracodawcami Pomorza i Kujaw

Mirosław Ślachciak: -  Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o instytucje współpracy związków zawodowych, pracodawców i administracji.

Fot.: Nadesłane

Mirosław Ślachciak: - Jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o instytucje współpracy związków zawodowych, pracodawców i administracji.

W komunikacji z przedsiębiorcami chcą postawić na nowoczesne platformy społecznościowe.

 Nadal wychodzą naprzeciw potrzebom firm. Zwłaszcza, gdy dotyczą one innowacyjności. Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców zmienił nazwę na Pracodawcy Pomorza i Kujaw. Od dziś firmy mogą korzystać z serwisu informacyjnego pracodawcy.info.pl.

Po pierwsze dialog
- Za nami ciekawe inicjatywy związane z dialogiem społecznym i wspieraniem rozwoju innowacyjnego firm - mówi Mirosław Ślachciak, prezes organizacji. - Jesteśmy pionierami w zakresie współpracy związków zawodowych, pracodawców i administracji. Pokazujemy przedsiębiorcom, jak duże korzyści można osiągnąć
przez rozmowę z partnerami społecznymi. Zależy nam też na ciągłym wprowadzaniu w firmach innowacji. Dlatego organizujemy tak ciekawe programy wsparcia jak Voucher badawczy.

Związek, wykorzystując swoje doświadczenie, rozpoczyna kompleksową kampanię promującą dialog społeczny i organizację, której wizerunek odświeża. Zaczął od zmiany nazwy i identyfikacji wizualnej. Przed organizacją wiele spotkań biznesowych oraz tradycyjnie integracyjnych, które są forum wymiany informacji i nawiązania nowych relacji pomiędzy przedsiębiorcami. - Pod tym względem nie zmieniamy się, nadal wychodzimy naprzeciw potrzebom regionalnych przedsiębiorców, ale idziemy o krok dalej - dodaje Ślachciak.

Za pomocą kampanii promocyjno-informacyjnej, realizowanej w ramach projektu "Dialog pracodawców Pomorza i Kujaw", organizacja chce, by pracodawcy z naszego regionu dowiedzieli się więcej o tym, co robi oraz, jak ważne jest prowadzenie dialogu społecznego.

Pomoże Facebook
W komunikacji z przedsiębiorcami związek chce postawić na nowoczesne formy społecznościowe. Niebawem uruchomi specjalną platformę elektroniczną do komunikacji. Rozpoczął pracę nad rozwinięciem swojego profilu na Facebook' u. Są już pierwsze efekty w postaci wzrostu obserwujących o kilkaset procent.

- Mam nadzieję, że dzięki otwarciu się na nowe kanały informacji i dialogu, takie jak media połecznościowe czy planowana platforma elektroniczna, udowadniamy regionalnym firmom, że idziemy z duchem czasu oraz wsłuchujemy się w potrzeby rynku. Dzięki nowym narzędziom, pod zmienioną nazwą, chcemy pokazać, jak wiele można zdziałać razem. Nie jest to proste, ale w ponad 20-letniej historii z powodzeniem zrealizowaliśmy już nie jeden trudny cel - podsumowuje prezes związku.

Komentarze (1)

  • ~antysciema 2013-11-05, 08:54

    Kolejna "ściema". Weźcie się za poważne taktowanie ludzi i jak chcecie zatrudniać, to konkretnie - rozmowa i albo do pracy, albo dziękujemy, a nie jakieś zabawy w rekrutację, typu internet, potem 1,2 i 3 etap rozmowy kwalifikacyjnej itp. Albo potrzebujecie pracownika, albo nie i po co ta cała otoczka i proforma ? Podnieca was to, że ludzie są w trudnej sytuacji materialnej, bez pracy i środków to życia ? To się zamieńcie rolami i zobaczymy jacy sami będziecie błyskotliwi w poszukiwaniach.

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.