A A AAktualnościkomentarze (0)

Niebieski parasol. Radcy prawni pomagają m.in. ofiarom mobbingu. Za darmo!

Przykłady niewiedzy można mnożyć. Konsekwencje są często tragiczne, to między innymi postępowania komornicze, których przy odrobinie wiedzy, naprawdę można uniknąć

Przykłady niewiedzy można mnożyć. Konsekwencje są często tragiczne, to między innymi postępowania komornicze, których przy odrobinie wiedzy, naprawdę można uniknąć

Masz kłopot z pracownikiem lub jesteś ofiarą mobbingu? Radcy prawni pomogą ci - za darmo - rozwiązać problem.

Trzeba jednak chcieć skorzystać z tej szansy. Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP wynika bowiem, że aż

86 procent Polaków nie jest świadomych swoich praw

i obowiązków oraz nie miało kontaktu z prawnikiem. Co ciekawe, respondenci twierdzą, że nie dlatego, że usługi prawnicze są za drogie. 99 procent nawet nie miało takiej potrzeby.

- Niestety, wyniki, jak widać, są druzgocące! - komentuje Artur Lewicki, mecenas z kancelarii „Lege Artis: w Bydgoszczy oraz rzecznik Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

Prawo pracy i mobbing

Dlatego radcy prawni z całej Polski wpadli na pomysł, by zorganizować darmowe porady dla tych, którzy ich potrzebują. Tegoroczna akcja „Niebieskiego Parasola” dotyczy zagadnień prawa pracy, zwłaszcza mobbingu i równego traktowania pracowników. - Z porad mogą korzystać pracownicy i pracodawcy z całego województwa kujawsko-pomorskiego - zaprasza Artur Lewicki.

W bydgoskiej Izbie Radców Prawnych informacje będą udzielane w poniedziałek 19 i wtorek 20 kwietnia, w godzinach od 16:00 do 19:00 (adres: ul. Gdańska 68/6, 85-021 Bydgoszcz) Wcześniej można zadzwonić, by umówić się na poradę pod numer 052 322-45-36. 

Czytaj też: Trwa ogólnopolska akcja "Niebieski parasol" - poznaj swoje swoje elementarne prawa i obowiązki

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.