A A AAktualnościkomentarze (7)

NIEPOKONANI przez ZUS i innych urzędników: - Dołącz do nas!

Niepokonani: - Jeżeli spotkałeś się z niegodziwością i bezdusznością funkcjonariuszy państwa reprezentujących jego administrację, urzędy celne, ZUS, aparat skarbowy, prokuraturę i sądy - dołącz do nas!

Fot.: Archiwum

Niepokonani: - Jeżeli spotkałeś się z niegodziwością i bezdusznością funkcjonariuszy państwa reprezentujących jego administrację, urzędy celne, ZUS, aparat skarbowy, prokuraturę i sądy - dołącz do nas!

Niepokonani proszą  o kontakt przedsiębiorców, także z Kujawsko-Pomorskiego, którzy "poszli z torbami"  z winy urzędników.

Mówią o sobie, że są stowarzyszeniem wskrzeszonych bankrutów. Przedsiębiorcy poszkodowani przez urzędników założyli stowarzyszenie Niepokonani.

Razem będziemy niepokonani!

"Jeżeli spotkałeś się z niegodziwością i bezdusznością funkcjonariuszy państwa reprezentujących jego administrację, urzędy celne, ZUS, aparat skarbowy, prokuraturę i sądy - dołącz do nas! Tylko razem, zjednoczeni, będziemy wystarczająco silni, by skutecznie przeciwstawiać się instytucjonalnej demoralizacji" - piszą na swojej stronie www.niepokonani2012.pl 

Jednak do tego stowarzyszenia należą nie tylko właściciele firm, które zbankrutowały lub popadły w kłopoty przez błędy urzędników lub ich zwykłą niekompetencję.
Są to również osoby niesłusznie pomówione przez gangsterów - nazwanych świadkami koronnymi - które spędziły wiele miesięcy w odosobnieniu. Tylko dlatego, że prokuratura nie potrafiła lub nie chciała sprawdzić wiarygodności oszczerstw wysuwanych przez prawdziwych przestępców. Wszyscy oni mieszkają w różnych częściach naszego kraju. Posiadają odmienne światopoglądy, status majątkowy i wykształcenie.

Dostali już ponad 1000 maili...

- To niesamowite, że działamy tak krótko, od tego roku, a już otrzymaliśmy ponad tysiąc maili z całego kraju, również z województwa kujawsko-pomorskiego. Widać, że jesteśmy potrzebni - twierdzi Marcin Kołodziejczyk, rzecznik nowego ruchu społecznego.
 
O Niepokonanych zrobiło się głośno po tym, jak 31 maja zorganizowali w Warszawie wielki kongres.
Na stronie www.niepokonani 2012.pl opisują założenia swojego ruchu. Jest tam również formularz pozwalający się z nimi skontaktować. Mają też profil na Facebooku.
 

Komentarze (7)

 • ~romeo 2012-06-05, 15:52

  Proszę o przesłanie lub podanie adresu gdzie mogę zapoznać się ze statutem stowarzyszenia Niepokonani bowiem chciałbym utworzyćmoddział opolski tego stowarzyszenia.

 • ~Bożenna 2012-06-06, 10:36

  Witam,proszę o kontakt  z osobą związaną z Niepokonani 2012 na śląsku.Pozdrawiam.         

 • ~SOWWA 2013-01-30, 11:37

  szkoda ,że nie mozna się do was zapisać ,chcę uczestniczyć w takich przedsięwzięciach ,chce do Was należeć ! jak można się z Wami skontaktowac?

 • ~slawoq 2013-02-04, 08:27

  Tak oglądam w tv program pt; Państwo w państwie i właśnie tak dowiedziałem się o Was Moi drodzy cieszy mnie to że jest jednak w Polsce ktoś do kogo można zwrócic się z problemem z którym nie potrafi sobie poradzić Prawo u nas w większości albo po prostu w znacznej części nie pozwala na to byśmy doszli swoich praw Ja na szczęście nie mam takich problemów i mam nadz że nie będę miał ale jeśli jest taka możliwośc chętnie dołączę do was gdyż pragnę pomóc Może w niewielkim stopniu ale chcę być z wami Pozdrawiam

   

 • ~Ina2 2013-04-10, 12:08

  Jestem poszkodowana przez ZUS, chciałabym się skontaktować z kimś z woj. mazowieckiego. Chciałabym uczestniczyć czynnie w stowarzyszeniu.

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.