A A AAktualnościkomentarze (1)

Polak zachwycił Anglików wpisem o ciężkim losie w Wielkiej Brytanii. Wpis robi furorę

Polak zachwycił Anglików wpisem o ciężkim losie w Wielkiej Brytanii. Wpis robi furorę

Fot.: SXC.hu

Większość Brytyjczyków chwali go za wnikliwość.

Jak pisze portal natemat.pl, powołując się na angielski Reddit, zwykle skargi emigrantów na Wielką Brytanię są przyjmowane krytycznie przez tubylców na Wyspach. Jednak pewnemu polskiemu informatykowi udała się niebywała sztuka - "skrytykował" na redditcie miejscowych w taki sposób, że ich wręcz zachwycił.

"Nastawcie czajnik na dobrą herbatę dla tego pana. Swoimi zabawnymi, wnikliwymi komentarzami udowodniłeś, że jesteś jednym z nas" - skomentował wpis 33-letniego pana Michała z Polski (informatyka z Gdańska) użytkownik brytyjskiego reddita cytowany przez natemat.pl.

Natemat.pl pisze, Polak od kilku lat mieszka na emigracji w Anglii i w kilku punktach pisze, co mu się podoba, a co nie, w Wielkiej Brytanii. Pyta Brytyjczyków m.in. o to dlaczego mimo choroby pojawiają się w pracy, lub mają bzika na punkcie instalowania oddzielnych kranów z ciepłą i zimną wodą. Oprócz tego opisał historię trzech mężczyzn, którzy mimo eleganckiego ubioru zostawili po sobie w metrze niezły bałagan.

Tuż po opublikowania swojego posta na reddicie od razu pojawiły się pod nim setki komentarzy. Jednak co ciekawe, zaledwie garść z nich była złośliwa. Reszta komentatorów chwaliła Polaka za wnikliwość.

" Nikt mi nigdy nie powiedział nic w twarz, żebym sobie wyjechał, ale wiem, że to ma miejsce - uważa Polak, który korzystając z anonimowości, jaką daje Reddit, postanowił opublikować swój wpis na tym portalu.

Źródło: natemat.pl, Reddit

Komentarze (1)

  • ~Bartłomiej 2015-11-04, 08:09
    pokaż komentarz
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.