Sanatorium Przy Tężni Inowrocław - tytuł Nasze Dobre 2012 dał mu rozgłos

Basen solankowy w Sanatorium Przy Tężni w Inowrocławiu

Fot.: Dominik Fijałkowski

Basen solankowy w Sanatorium Przy Tężni w Inowrocławiu

Sanatorium zgłosiło się do naszego plebiscytu w zeszłym roku. Efekt to podwójne 1. miejsce!

Tytuł przyniósł nam rozgłos i chyba już nikt nie kojarzy nas z sanatorium kolejowym, którym kiedyś byliśmy, a jesteśmy rozpoznawalni jako sanatorium Przy Tężni - twierdzi Agnieszka Bulman, kierownik biura doradztwa i systemów zarządzania w inowrocławskiej firmie.

W 5. edycji plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2012. Znak jakości Gazety Pomorskiej", sanatorium wygrało w kategorii "Usługa" - i to zarówno jako laureat kapituły, jak również głosami Czytelników "Pomorskiej".

Od ostatniej edycji firma m.in. otworzyła pijalnię wód mineralnych - Zdrojowa - w której są oferowane zabiegi z użyciem wód leczniczych. Poszerzyła ofertę o ogród zimowy - można tutaj wypoczywać i relaksować się, a od miesiąca znajduje się tutaj największe w Inowrocławiu akwarium morskie. Dodajmy, że na terenie sanatorium powstała też woliera z ptakami - z gołębiami ozdobnymi "Loczkami" oraz bażantami. Zmodernizowano także basen solankowy.

Również inne regionalne firmy mają szansę na taką promocję. W 6. edycji plebiscytu planujemy zaprezentować więcej kategorii, do których można zgłaszać produkty i usługi:
1) Artykuły spożywcze - mięso i wędliny,
2) Artykuły spożywcze - pieczywo,
3) Artykuły spożywcze - nabiał,
4) Artykuły spożywcze - produkty ekologiczne,
5) Artykuły spożywcze - przetwórstwo i pozostałe,
6) Usługi - budowlane i developerskie,
7) Usługi - medyczne, SPA, turystyka,
8) Przemysł,
9) Nauka i szkolnictwo,
10) Rolnictwo - innowacyjne usługi i produkty.

Kapituła wyłoni zwycięzcę w każdej kategorii - tak samo Czytelnicy. Laureatów z każdej kategorii wybierać będą fachowcy w tej dziedzinie. Zgłoszenia jak zwykle przyjmuje Adam Janczukowicz (adam. janczukowicz@pomorska.pl, tel. 697 770 275).

Logo plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2013. Znak  jakości Gazety Pomorskiej":

nasze dobre 2013


 

Komentarze (2)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.