Galeriekomentarze (19)

Tak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z Włocławka

Krzysztof Grządziel, prezes włocławskiej firmy DGS osiągnął 54. pozycję na "Liście Najbogatszych Polaków tygodnika Wprost - edycja 2009" (w 2006 roku zajął 36. miejsce). Mówi skromnie: - Nie ma się czym chwalić, nie jestem milionerem...

 

A jednak, jego majątek jest szacowany na aż 485 mln zł. Fortunę zbił na genialnym pomyśle: podczas imprezy imieninowej u brata (na pocz. lat 90. ubiegłego wieku) usłyszał, że Polmos Łódź ma kłopoty z kupnem nakrętek do wódki. Kupił więc w Holandii maszynę i rozpoczął ich produkcję. Dziś nakrętki DGS można znaleźć na butelkach m.in. z Absolwentem, Smirnoffem czy Bolsem.

Na zdjęchach imponujący obiekt przy ul. Okrężnej, we Włocławku, wybudowany przez Krzysztofa Grządziela. Nazywany jest różnie. Wciąż funkcjonuje jako "Samotna Mama", bo tak nazywa się fundacja, założona przez najzamożniejszego włocławianina, a na pewno jedynego mieszkańca miasta, którego nazwisko od kilku lat widnieje w rankigach najbogatszych Polaków.

Nazwa oficjalna to Bursztynowy Pałac - od koloru elewacji.

1 / 11 Następne
Tak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z WłocławkaTak wygląda Bursztynowy Pałac, czyli posiadłość Krzysztofa Grządziela - milionera z Włocławka

Komentarze (19)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-02-01, 07:00
Panu Stanisławowi z Bydgoszczy udało się wrócić do pierwszego sprzedawcy bez problemów Przedstawiciele firm energetycznych podają nazwę łudząco podobną do twojego dostawcy energii. Przedstawiając oferty nie informują, że nie zawierają one opłat dystrybucyjnych. Mają dodatkowe opłaty, a nawet ubezpieczenia.
komentarze (0)Aktualności2015-01-31, 06:00
- Powiedziałam jej, że oszukała męża i że on wyśle wypowiedzenie umowy w ustawowym  terminie.  Znam swoje prawa i zamierzam z nich korzystać. Tymczasem ta pani odpowiedziała, że nie  wprowadziła męża w błąd. Dodała też, że umowy, którą z nią podpisał mój mąż,  nie można już rozwiązać relacjonuje zdenerwowana  -  pani Janina. - Mąż usłyszał, że będzie zmiana taryfy i musi podpisać nową umowę... - Dopiero po interwencji gazety firma Green rozwiąże z nami umowę - mówi pani Janina.
komentarze (1)Aktualności2015-01-30, 13:21
UOKiK chce kary dla Apolandii.com. Za piramidę Systemy promocyjne typu piramida są zabronione.