A A AZ regionu

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Bydgoszcz

  Kompleks mieszkaniowy ul. Strzelecka 59-67

Henkor Ranking "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2011"
Powrót do prezentacji firm

 

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2016-05-28, 21:26
Ulotka kampanii społecznej Populacja pracowników w Europie starzeje się. Jak pomoc pracownikom, kadrze kierowniczej i pracodawcom w dostrzeżeniu tego problemu? Właśnie rzopoczęła się kampania informacyjna pn. „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” przygotowana przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA).
komentarze (0)Z regionu2016-05-28, 12:50
 Tuż przed długim weekendem truskawki na bydgoskim placu Piastowskim nieco podrożały. Kilogram był wyceniany na 8,50 zł. Nie zraziło to klientów, bo owoce były dobrej jakości  Klienci cieszą się, że w sprzedaży pojawiły się polskie truskawki, chociaż w naszym regionie te owoce dojrzeją za ok. dwa tygodnie   - Nareszcie mogę upiec ciasto z truskawkami, zrobić koktajl z tymi owocami - cieszy się Barbara Bejma, którą spotkaliśmy na bydgoskim targowisku przy placu Piastowskim. - Zimą i wczesną wiosną kupowałam truskawki np. z Maroka, ale one smakowały gorzej niż te polskie. 
komentarze (0)Aktualności2016-05-28, 12:44
Egzotyczne podróże kojarzą się przeważnie z ogromnymi wydatkami, jednak ceny w wielu miejscach w Azji są zdecydowanie niższe od polskich czy nawet europejskich Samodzielne zaplanowanie podróży czy wyjazdu urlopowego nie wymaga zmysłu organizacyjnego. Nie jest czasochłonne i przede wszystkim jest bezpieczne oraz pozwala zaoszczędzić nawet połowę kosztów, które poniesiemy wybierając się na wakacje z biurem podróży.